Property Sale
Sale
$400,000
Sq Ft2,033DeedBook 6515, Page 652Recorded2/16/2023
Year Built: 1999
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,180 | +6.7% |
| 2024 | $8,604 | +1.2% |
| 2023 | $8,500 | +4.1% |
| 2022 | $8,161 | +2.2% |
Year Built: 1999
2 Brecht Road
Residential
10 Kingston Blvd
Residential
87 Kingston Blvd
Residential
79 Kingston Blvd
Residential
112 Kingston Blvd
Residential