Property Sale
Sale
$168,893
DeedBook 4392, Page 153
Year Built: 2002
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,172 | +6.9% |
| 2024 | $6,706 | +1.3% |
| 2023 | $6,622 | +4.3% |
| 2022 | $6,348 | +2.3% |
Year Built: 2002
45 Burholme Dr
Residential
532 Mowat Circle
Residential
122 Caitlin La
Residential
224 Mowat Circle
Residential
722 Mowat Circle
Residential