Skip to content

11 Edgebrook Rd(Block 2713 Lot 2.01)Hamilton Twp, NJ

Built 2006
Farm (Regular)
Love it? Save it.
track changes

Overview

Owner
---
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Oct 30, 2023

Property Information

Block2713
Lot2.01
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHamilton Twp
Tax Map Page302

Building Details

Building Class17
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage1

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$99,000
16%
Improvement Value:$531,400
84%
Total Assessment$630,400

Sale
$1
DeedBook 6539, Page 1081

Property Built

Built

Year Built: 2006