Property Sale
Sale
$20,000
Sq Ft1,209DeedBook 6570, Page 216Recorded10/1/2024
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,741 | +6.7% |
| 2024 | $6,319 | +10.0% |
| 2023 | $5,742 | -0.3% |
| 2022 | $5,761 | +3.7% |
Year Built: 1956
21 Pettyridge Rd
Residential
521 Main St
Residential
5198 Broad St
Residential
9 Ravine Dr
Residential
45 Krueger La
Residential