Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
69 Fiddlers Creek Rd(Unit QFARM)Titusville, NJ 08560
Farm (Qualified)
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Sep 17, 2021
Property Information
Block133
Lot4
QualifierQFARM
CountyMercer
MunicipalityHopewell Twp
Tax Map Page12
Building Details
Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningMRC
Sq Footage---
Acreage12
Owner Mailing
Street
City / State / ZIP
Assessment
Land Value:$1,800
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$1,800
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $57 | +3.6% |
| 2024 | $55 | -0.1% |
| 2023 | $55 | +2.5% |
| 2022 | $54 | +2.5% |
Property History
No events match the selected filters.