Property Sale
Sale
$440,000
DeedBook 5810, Page 145
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,643 | +3.3% |
| 2024 | $15,142 | +3.7% |
| 2023 | $14,598 | +2.5% |
| 2022 | $14,244 | +2.5% |
Year Built: 1972
107 Drummond Dr
Residential
258 Penn Rocky Hill Rd
Residential
102 Drummond Dr
Residential
113 Weldon Way
Residential
272 Wargo Rd
Residential