Skip to content

192 Penn Rocky Hill RdHopewell, NJ 08525

Public Property

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Dec 12, 1997

Property Information

Block39
Lot8.32
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHopewell Twp
Tax Map Page1701

Building Details

Building Class---
DescriptionHIS SITE/WHISKE
Dwellings1
ZoningVRC
Sq Footage---
Acreage0.87

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$293,500
95%
Improvement Value:$14,400
5%
Total Assessment$307,900

Tax History

YearProperty taxesChange
Property History

No events match the selected filters.