Property Sale
Sale
$914,779
DeedBook 4845, Page 242
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $27,535 | +3.3% |
| 2024 | $26,654 | -0.1% |
| 2023 | $26,681 | +2.5% |
| 2022 | $26,035 | -0.5% |
Year Built: 2004
12 Hallett Drive
Residential
16 Baker Way
Residential
20 Hallett Drive
Residential
17 Hallett Drive
Residential
30 Baker Way
Residential