Property Sale
Sale
$705,000
DeedBook 5937, Page 1
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $21,992 | +7.3% |
| 2024 | $20,503 | -0.1% |
| 2023 | $20,523 | +2.5% |
| 2022 | $20,026 | +2.5% |
Year Built: 1989
10 Cheyenne Drive
Residential
5 Kentsdale Dr
Residential
3 Merrick Place
Residential
4 Linden Lane
Residential
119 Blackwell Rd
Residential