Property Sale
SaleMulti
$91,813
DeedBook 5447, Page 221
Year Built: 1994
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,097 | +3.3% |
| 2024 | $2,998 | -0.1% |
| 2023 | $3,001 | +2.5% |
| 2022 | $2,928 | +2.5% |
Year Built: 1994
106 Lansdowne Ct
Residential
201 Gentry Ct
Residential
106 Moore Ct
Residential
106 Gentry Ct
Residential
201 Lansdowne Ct
Residential