Property Sale
Sale
$287,500
From:
To:
Sq Ft1,908DeedBook 6240, Page 393Recorded1/29/2016
From:
To:
Year Built: 1994
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,314 | +3.3% |
| 2024 | $9,984 | +3.9% |
| 2023 | $9,611 | +2.5% |
| 2022 | $9,379 | +2.5% |
From:
To:
Year Built: 1994
109 Kentshire Ct
Residential
206 Amberleigh Dr
Residential
107 Deer Run Ct
Residential
707 Deer Run Ct
Residential
133 Treymore Ct
Residential