Skip to content

30 Stephenson RdPennington, NJ 08534

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Mar 22, 2006

Property Information

Block78.31
Lot61
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHopewell Twp
Tax Map Page2011

Building Details

Building Class---
DescriptionDETENTION BASIN
Dwellings1
ZoningR-5
Sq Footage---
Acreage17.86

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
2002$137+0.4%
2001$137-59.8%
2000$340+3.3%
1999$329+8.0%
Property History

No events match the selected filters.