Property Sale
Sale
$406,000
DeedBook 4555, Page 61
Year Built: 1997
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,047 | +6.1% |
| 2024 | $15,124 | +2.9% |
| 2023 | $14,699 | +2.5% |
| 2022 | $14,343 | +2.5% |
Year Built: 1997
45 Manley Rd
Residential
56 Manley Rd
Residential
2 Bonner Ct
Residential
34 Coburn Road
Residential
11 Fanning Way
Residential