Skip to content

Two Capital Way(Unit C204A)Hopewell Twp, NJ

Church/Charitable
Love it? Save it.
track changes

Overview

Owner
---
Last Sale Price
$831,020
Last Sale Date
May 1, 2019

Property Information

Block91
Lot39611
QualifierC204A
CountyMercer
MunicipalityHopewell Twp
Tax Map Page2201

Building Details

Building Class10
DescriptionMED OFFICES
Dwellings1
ZoningOP
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$158,400
20%
Improvement Value:$633,400
80%
Total Assessment$791,800

Sale
$831,020
DeedBook 6366, Page 918