Skip to content

4 William Boyer DrTitusville, NJ 08560

Other Exempt
Love it? Save it.
track changes

Overview

Owner
---
Last Sale Price
$877,865
Last Sale Date
May 17, 2024

Property Information

Block93.09
Lot1
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHopewell Twp
Tax Map Page---

Building Details

Building Class20.5
DescriptionBRADLEY
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage2,655
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$212,500
27%
Improvement Value:$575,600
73%
Total Assessment$788,100

Sale
$877,865
Sq Ft2,655DeedBook 6557, Page 1740Recorded5/29/2024