Skip to content

38 William Boyer DrTitusville, NJ 08560

Other Exempt
Love it? Save it.
track changes

Overview

Owner
---
Last Sale Price
$921,165
Last Sale Date
Sep 27, 2024

Property Information

Block93.09
Lot11
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHopewell Twp
Tax Map Page22

Building Details

Building Class20.5
DescriptionBRADLEY
Dwellings0
ZoningIPD1
Sq Footage2,655
Acreage6396

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$212,500
27%
Improvement Value:$578,000
73%
Total Assessment$790,500

Sale
$921,165
Sq Ft2,655DeedBook 6570, Page 453Recorded10/1/2024