Skip to content

34 William Boyer DrTitusville, NJ 08560

Other Exempt
Love it? Save it.
track changes

Overview

Owner
---
Last Sale Price
$980,510
Last Sale Date
Aug 29, 2024

Property Information

Block93.09
Lot9
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityHopewell Twp
Tax Map Page22

Building Details

Building Class20.5
DescriptionMACARTHUR
Dwellings0
ZoningIPD1
Sq Footage3,234
Acreage6396

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$212,500
25%
Improvement Value:$652,000
75%
Total Assessment$864,500

Sale
$980,510
Sq Ft3,234DeedBook 6567, Page 1273Recorded9/6/2024