Property Built
Built
Year Built: 1960
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,542 | +2.0% |
| 2024 | $5,431 | +3.2% |
| 2023 | $5,265 | +1.4% |
| 2022 | $5,192 | +1.3% |
Year Built: 1960
25 Meriline Ave
Residential
37 Forrest Ave
Residential
146 Gainsboro Rd
Residential
162 Marlboro Rd
Residential
1160 Lawrence Rd
Residential