Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,747 | +2.0% |
| 2024 | $5,632 | +3.2% |
| 2023 | $5,459 | +1.4% |
| 2022 | $5,383 | +1.3% |
Year Built: 1951
139 Graf Ave
Residential
145 Graf Ave
Residential
2331 Princeton Pike
Residential
138 Graf Ave
Residential
2172 Princeton Pike
Residential