Skip to content

2601 Brunswick Pike(Block 2207 Lot 10)Lawrence Township, NJ 08648

Last Sale Date
May 21, 2024

Property Information

Block2207
Lot10
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityLawrence Twp
Tax Map Page2201

Building Details

Building Class10
DescriptionPOST OFFICE
Dwellings1
ZoningHC
Sq Footage---
Acreage2.75

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,042,500
95%
Improvement Value:$53,000
5%
Total Assessment$1,095,500

Sale
$0