Property Sale
Sale
$476,000
DeedBook 5284, Page 70
Year Built: 2005
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,315 | +2.0% |
| 2024 | $12,068 | +7.4% |
| 2023 | $11,233 | +1.4% |
| 2022 | $11,077 | +1.3% |
Year Built: 2005
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.