Property Built
Built
Year Built: 1968
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,055 | +2.0% |
| 2024 | $8,874 | +3.2% |
| 2023 | $8,602 | +1.4% |
| 2022 | $8,483 | +1.3% |
Year Built: 1968
10 Irwin Pl
Residential
159 Drift Ave
Residential
324 Glenn Ave
Residential
103 Review Ave
Residential
12 Bearfort Way
Residential