Property Sale
Sale
$290,000
DeedBook 5757, Page 138
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,191 | +2.0% |
| 2024 | $8,027 | +3.2% |
| 2023 | $7,781 | +1.4% |
| 2022 | $7,673 | +1.3% |
Year Built: 1955
59 Gedney Rd
Residential
21 Windwood Rd
Residential
106 Smithfield Ave
Residential
287 Johnson Ave
Residential
29 Roxboro Rd
Residential