Skip to content

2207 Lawrence RdLawrence Township, NJ 08648

Last Sale Date
Mar 28, 2022

Property Information

Block2809
Lot1
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityLawrence Twp
Tax Map Page2804

Building Details

Building Class10
DescriptionMUNICIPAL BLDG
Dwellings1
ZoningEGI
Sq Footage---
Acreage10.1

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,767,500
20%
Improvement Value:$7,084,200
80%
Total Assessment$8,851,700

Sale
$0