Property Sale
Sale
$524,900
From:
To:
DeedBook 6419, Page 539Recorded10/23/2020
From:
To:
Year Built: 2020
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,224 | +2.0% |
| 2024 | $14,919 | +3.2% |
| 2023 | $14,462 | +730.6% |
| 2022 | $1,741 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 2020
19 Dogleg Lane
Residential
15 Dogleg Lane
Residential
29 Dogleg Lane
Residential
32 Dogleg Lane
Residential
34 Birdie Way
Residential