Property Sale
Sale
$171,500
DeedBook 3745, Page 92
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,333 | +2.0% |
| 2024 | $7,186 | +3.2% |
| 2023 | $6,966 | +1.4% |
| 2022 | $6,869 | +1.3% |
Year Built: 1955
9 Lumar Rd
Residential
50 Merritt Dr
Residential
4 Lumar Rd
Residential
8 Merritt Dr
Residential
48 Merritt Dr
Residential