Property Sale
Sale
$360,000
Sq Ft1,230DeedBook 6585, Page 1295Recorded3/19/2025
From:
To:
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,592 | +2.0% |
| 2024 | $5,480 | +3.2% |
| 2023 | $5,312 | +1.4% |
| 2022 | $5,238 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 1989
805 Eagles Chase Drive
Residential
711 Sky Court
Residential
211 Sonnet Place
Residential
107 Regency Place
Residential
212 Sonnet Place
Residential