Property Sale
Sale
$69,990
DeedBook 2782, Page 192
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,687 | +2.1% |
| 2024 | $3,613 | +3.2% |
| 2023 | $3,502 | +1.4% |
| 2022 | $3,453 | +1.3% |
Year Built: 1989
601 Sonnet Place
Residential
1215 Eagles Chase Drive
Residential
1115 Eagles Chase Drive
Residential
620 Sea Place
Residential
415 Eagles Chase Drive
Residential