Property Sale
Sale
$305,000
From:
To:
Sq Ft1,867DeedBook 6213, Page 969Recorded3/4/2015
From:
To:
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,798 | +2.0% |
| 2024 | $8,622 | +3.2% |
| 2023 | $8,358 | +1.4% |
| 2022 | $8,242 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 2006
169 Copperfield Drive
Residential
167 Copperfield Drive
Residential
104 Copperfield Drive
Residential
130 Copperfield Drive
Residential
52 Wiltshire Drive
Residential