Property Sale
Sale
$84,750
DeedBook 4274, Page 287
Year Built: 2002
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,126 | +2.0% |
| 2024 | $3,063 | +3.2% |
| 2023 | $2,969 | +1.4% |
| 2022 | $2,928 | +1.3% |
Year Built: 2002
262 Fountayne Lane
Residential
260 Fountayne Lane
Residential
289 Fountayne Lane
Residential
308 Fountayne Lane
Residential
213 Fountayne Lane
Residential