Property Sale
Sale
$127,668
From:
To:
Sq Ft1,026DeedBook 6408, Page 560Recorded7/14/2020
From:
To:
Year Built: 2001
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,952 | +2.0% |
| 2024 | $2,893 | +3.2% |
| 2023 | $2,805 | +1.4% |
| 2022 | $2,766 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 2001
159 Fountayne Lane
Residential
253 Fountayne Lane
Residential
257 Fountayne Lane
Residential
273 Fountayne Lane
Residential
293 Fountayne Lane
Residential