Property Sale
Sale
$688,380
Sq Ft1,766DeedBook 6572, Page 1798Recorded10/29/2024
Year Built: 2023
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,782 | +2.0% |
| 2024 | $2,726 | +52.9% |
| 2023 | $1,783 | — |
Year Built: 2023
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.