Property Sale
Sale
$657,995
Sq Ft1,766DeedBook 6535, Page 1255Recorded9/22/2023
Year Built: 2023
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,152 | +2.0% |
| 2024 | $13,868 | +692.6% |
| 2023 | $1,750 | — |
Year Built: 2023
15 Pratt Lane
Residential
8 Pratt Lane
Residential
10 Pratt Lane
Residential
98 Fountayne Lane
Residential
2404 Lenox Drive
Residential