Property Sale
Sale
$150,000
DeedBook 2592, Page 226
Year Built: 1928
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,656 | +2.0% |
| 2024 | $8,483 | +3.2% |
| 2023 | $8,223 | +1.4% |
| 2022 | $8,108 | +1.3% |
Year Built: 1928
30 Titus Ave
Residential
1680 Lawrence Rd
Residential
486 Keefe Road
Residential
90 Eggert Crossing Road
Residential
5 George Street
Residential