Property Sale
Sale
$276,000
From:
To:
Sq Ft1,642DeedBook 6349, Page 572Recorded11/20/2018
From:
To:
Year Built: 1997
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,362 | +2.0% |
| 2024 | $8,194 | +3.2% |
| 2023 | $7,943 | +1.4% |
| 2022 | $7,833 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 1997
18 Stonerise Drive
Residential
88 Gordon Ave
Residential
28 Stonerise Drive
Residential
7 Stonerise Drive
Residential
87 Gordon Ave
Residential