Property Sale
Sale
$277,000
Sq Ft1,396DeedBook 6519, Page 311Recorded3/31/2023
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,128 | +2.0% |
| 2024 | $6,005 | +3.2% |
| 2023 | $5,821 | +1.4% |
| 2022 | $5,740 | +1.3% |
Year Built: 1985
Carver Place E-8
Residential
Shirley Lane E-4
Residential
Carver Place E-11
Residential
Shirley Lane E-6
Residential
Shirley Lane F-21
Residential