Property Sale
Sale
$108,000
DeedBook 3575, Page 12
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,041 | +2.0% |
| 2024 | $5,920 | +3.2% |
| 2023 | $5,739 | +1.4% |
| 2022 | $5,659 | +1.3% |
Year Built: 1985
Shirley Lane F-23
Residential
Shirley Lane E-2
Residential
Shirley Lane F-17
Residential
Shirley Lane E-3
Residential
Shirley Lane F-1
Residential