Property Sale
Sale
$172,900
DeedBook 4408, Page 250
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,995 | +2.0% |
| 2024 | $5,875 | +3.2% |
| 2023 | $5,695 | +1.4% |
| 2022 | $5,615 | +1.3% |
Year Built: 1985
Carver Place E-10
Residential
Shirley Lane F-14
Residential
Shirley Lane F-3
Residential
Carver Place E-12
Residential
Shirley Lane F-18
Residential