Property Sale
Sale
$146,750
DeedBook 2994, Page 144
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,370 | +2.0% |
| 2024 | $7,223 | +3.2% |
| 2023 | $7,001 | +1.4% |
| 2022 | $6,904 | +1.3% |
Year Built: 1987
25 Cliveden Court
Residential
39 Cliveden Court
Residential
19 Cliveden Court
Residential
20 Danielle Court
Residential
24 Danielle Court
Residential