Property Sale
Sale
$285,000
Sq Ft1,677DeedBook 6383, Page 545Recorded10/4/2019
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,760 | +2.0% |
| 2024 | $6,625 | +3.2% |
| 2023 | $6,422 | +1.4% |
| 2022 | $6,332 | +1.3% |
Year Built: 1987
17 Gallo Court
Residential
15 Gallo Court
Residential
63 Cliveden Court
Residential
8 Danielle Court
Residential
31 Easton Court
Residential