Property Sale
Sale
$300,000
Sq Ft1,228DeedBook 6511, Page 647Recorded1/5/2023
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,490 | +7.0% |
| 2024 | $5,130 | +3.3% |
| 2023 | $4,965 | +1.5% |
| 2022 | $4,892 | +1.4% |
Year Built: 1987
24 Barclay Court
Residential
6 Barclay Court
Residential
32 Adele Court
Residential
8 Barclay Court
Residential
35 Barclay Court
Residential