Property Sale
Sale
$446,000
Sq Ft1,740DeedBook 6592, Page 54Recorded5/29/2025
Year Built: 1984
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,637 | +2.0% |
| 2024 | $7,484 | +3.2% |
| 2023 | $7,255 | +1.4% |
| 2022 | $7,153 | +1.3% |
Year Built: 1984
24 Pagoda Court
Residential
14 Pagoda Court
Residential
21 Ardisia Court
Residential
76 Gordon Ave
Residential
30 Stonerise Drive
Residential