Property Sale
Sale
$152,000
From:
To:
Sq Ft1,008DeedBook 6292, Page 1672Recorded7/18/2017
From:
To:
Year Built: 1984
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,371 | +2.0% |
| 2024 | $4,284 | +3.2% |
| 2023 | $4,153 | +1.4% |
| 2022 | $4,095 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 1984
25 Cypress Court
Residential
24 Cypress Court
Residential
18 Barberry Court
Residential
34 Juniper Court
Residential
15 Juniper Court
Residential