Skip to content

20 Mabel Avenue

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jun 16, 2024

Property Information

Block902
Lot8.02
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityLawrence Twp
Tax Map Page9

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningR-4
Sq Footage---
Acreage0.77

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$77,000
91%
Improvement Value:$7,300
9%
Total Assessment$84,300

Sale
$1
DeedBook 6572, Page 1595