Property Sale
Sale
$63,500
Sq Ft1,304DeedBook 6376, Page 865Recorded8/6/2019
Year Built: 2003
Trenton, NJ 08611
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,127 | +4.2% |
| 2024 | $3,001 | +0.3% |
| 2023 | $2,993 | +0.3% |
| 2022 | $2,983 | +1.6% |
Year Built: 2003
441 Lamberton St
Residential
203 Ferry St
Residential
439 Lamberton St
Residential
437 Lamberton St
Residential
209 Ferry St
Residential