Property Sale
Sale
$130,000
DeedBook 5380, Page 269
Year Built: 1920
Trenton, NJ 08611
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,639 | +4.2% |
| 2024 | $2,533 | +0.3% |
| 2023 | $2,527 | +0.3% |
| 2022 | $2,518 | +1.6% |
Year Built: 1920
1005 Revere Ave
Residential
250 Grand St
Residential
35 College St
Residential
18 Pierce Ave
Residential
1100 Genesee St
Residential