Property Sale
Sale
$30,000
From:
To:
Sq Ft2,112DeedBook 6354, Page 296Recorded1/7/2019
From:
To:
Year Built: 1892
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,901 | +4.2% |
| 2024 | $2,784 | +0.3% |
| 2023 | $2,777 | +0.3% |
| 2022 | $2,768 | -36.9% |
From:
To:
Year Built: 1892
124 Spring St
Residential
117 Second St
Residential
24 Southard St
Residential
233 Spring St
Residential
57 Carroll St
Residential