Skip to content

26 Breunig Ave

Trenton, NJ 08638

Last Sale Date
Aug 2, 2022

Property Information

Block22504
Lot49.02
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityTrenton City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.06

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$5,100
32%
Improvement Value:$10,600
68%
Total Assessment$15,700

Sale
$0