Property Sale
Sale
$35,000
From:
To:
DeedBook 6198, Page 907Recorded7/28/2014
From:
To:
Year Built: 2008
Trenton, NJ 08638
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,889 | +4.2% |
| 2024 | $2,772 | +0.3% |
| 2023 | $2,765 | +0.3% |
| 2022 | $2,756 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 2008
411 Breunig Ave
Residential
637 N Clinton Ave
Residential
440 Klag Ave
Residential
1329 N Olden Ave
Residential
48 Walnut Ave
Residential