Property Sale
Sale
$0
Year Built: 2010
Trenton, NJ 08638
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,628 | +4.2% |
| 2024 | $7,321 | +0.3% |
| 2023 | $7,302 | +0.3% |
| 2022 | $7,279 | +1.6% |
Year Built: 2010
1137 Ohio Ave
Residential
1145 Ohio Ave
Residential
1143 Ohio Ave
Residential
1139 Ohio Ave
Residential
1135 Ohio Ave
Residential